#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Registracija sudionika 17:00
2Večera 20:00
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Doručak dobrodošlice 09:00
2Slobodno vrijeme 10:00
3Pauza za ručak 12:00
4Organizirani razgled grada Solina i Klisa (Arheološki lokalitet Salona i tvrđava Klis) 13:30
5Slobodno vrijeme 17:00
6Večera/ Cocktail party 19:00
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Registracija sudionika 08:00
2Otvaranje kongresa 08:45
3Predavanja 09:00
4Tema predavanja: Pafos. Priprema menadžment plana za lokalitet Svjetske baštineDr. Marina Solomidou-Ieronymidou 09:00
5Tema predavanja: Interakcija između turizma i zaštite kulturne baštine u Bruges, gradu svjetske baštine Minou Esquenet 09:20
6Tema predavanja: Interakcija između turizma i zaštite kulturne baštine u Bruges, gradu svjetske baštine 09:40
7Pauza za osvježenje 10:00
8Tema predavanja: BURNUM – od gradine do grada Joško Zaninović 10:20
9Tema predavanja: Muzej antičkog stakla – Izazovi i nagradeIvo Fadić 10:40
10Pauza za ručak 11:00
11Organizirani razgled grada Splita (Muzej grada Splita, Dioklecijanova palača) 13:00
12Slobodno vrijeme 16:00
13Stručna predavanja 17:00
14Večera 20:00
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Tema predavanja : Interpretacija povijesnih znamenitosti grada Moskve 08:30
2Tema predavanja : Interpretacija povijesnih znamenitosti grada MoskveValentina Vitković 08:45
3Tema predavanja: Nova slika kulturne baštine Grada IlokaMaja Barić 09:00
4Tema predavanja: Salona – mogućnost prezentiranja arheoloških lokaliteta i nalaza Ivan Matijevic 09:15
5Pitanja i odgovori09:30
6Pauza za osvježenje 09:45
7Tema predavanja: Destinacijski storytelling – Dalmacija storytelling destinacijaRenata Tešija 10:10
8Tema predavanja: Istra Inspirit – Oživljavanje kulturne baštine kroz autentične doživljajeJelena Latin 10:25
9Pitanja i odgovori 10:40
10Pauza za osvježenje 10:50
11Tema: STORYTELLING U FUNKCIJI INTEPRETACIJE KULTURNE BAŠTINE Moderator: gdin.Željko Trezner, struč.spec.oec., ravnatelj, Centar za odgovorni turizam, KarlovacVedran Matošić , Dora Kušan Špalj , Dr. sc. Romana Lekic , Goranka Horjan 11:20
12Pauza za ručak 13:00
13Slobodno vrijeme 14:00
14Dodjela plaketa i nagrada uz prigodni glazbeni program i gala večeru 19:00