#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Registracija sudionika17:00
2Piće dobrodošlice19:00-
3Večera20:00
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Registracija sudionika 08:00
2Otvaranje kongresa 08:45
3Tema predavanja: Alba Iulia, drugi glavni grad RumunjskeNicolaie Moldovan 09:00
4Tema predavanja: “Povijesna jezgra Beča ” – izazovi u zaštiti i razvoju UNESCO-ovog gradaRudolf Zunke 09:20
5Tema predavanja: Strateško upravljanje dionicima u arheološkom turizmuSanjin Mihelić 09:40
6Pauza za osvježenje 10:00
7Tema predavanja: Turistička promidžba i interpetacija povijesnih znamenitosti grada PragaPetr Slepička 10:20
8Tema predavanja: Akcijski plan razvoja kulturnog turizma HrvatskeVesna Rajković 10:40
9Tema predavanja: Interpretacija i valorizacija kulturne baštine grada Korčule 11:00
10Tema predavanja: Muzej Apoksiomena: najbolji primjer „storytelling-a“ u muzejimaMarko Španjol 11:20
11Pauza za osvježenje 11:30
12Panel diskusija: PODUZETNIŠTVO U KULTURNOM TURIZMU, Moderator: gdin.Željko TreznerRobert Bralić , Nicolaie Moldovan , Matea Avbelj Valentan , Ivica Poljičak , Ankica Puškarić 12:00
13Pauza za ručak 13:30
14Organizirani razgled grada Solina i Klisa 14:30
15Slobodno vrijeme 18:00
16Večera 20:00
17Zabavni program - Karaoke party 21:00
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Tema predavanja: Rimskim cestama srednje Dalmacije (Ceste koje Carstvo znače) / Projekt arheološkoga turizma Turističke zajednice Splitsko-dalmatinske županije.Joško Stella 08:45
2Tema predavanja: Od težaka do turista - Starogradsko polje u kontekstu zaštite i interpretacijeSara Popović 09:00
3Tema predavanja: Zaštita i prezentacija Arheološki park Andautonija u Ščitarjevu Dora Kušan 09:15
4Tema predavanja: projekt Lazareti – kreativna četvrt Dubrovnika 09:30
5Pitanja i odgovori 09:45
6Pauza za osvježenje 10:00
7Tema predavanja: Zaštita i prezentacija kasnosrednjovjekovnog grada Velikog Tabora.Nadica Jagarčec 10:20
8Tema predavanja: Nematerijalna kulturna baština Cetinske krajine- Tradicijsko lončarstvo ručnog kola iz PotravljaMonika Vrgoč 10:35
9Tema predavanja: Pristupačnost kulturne baštine osobama sa smanjenom pokretljivošću – prezentacija EU projekta UNESCO site expirience for all (USEFALL). Jasna Jerkov Jurić 10:50
10Pitanja i odgovori 11:05
11Pauza za osvježenje 11:20
12Stručna predavanja 11:40
13Pauza za ručak 13:40
14Organizirani razgled grada Splita (Muzej grada Splita, Dioklecijanova palača) 14:40
15slobodno vrijeme 17:30
16Dodjela plaketa i nagrada uz prigodni glazbeni program 19:00
17Gala večera 20:00
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Fakultativni izleti (Trogir, Omiš) 08:00